Kdo jsme

Keshen Mathura zastupuje spolu se svým dlouholetým spolupracovníkem Vivkem Joshim práci Mistra Choa Kok Sui v Nizozemí a v Belgii. Vystudoval tradiční západní medicínu, nicméně v té něco postrádal. Co přesně to bylo objevil až po svém prvním, tehdy ještě skeptickém setkání s léčitelskými metodami Pranic Healing. Výuka Mistra Choa Kok Sui mu následně umožnila spojit dohromady západní a východní myšlení. V současné době se již více než 20 let věnuje Pranic Healing, je senior instruktor PH a učí pokročilé kursy v Holandsku, Belgii, Slovinsku, v České a Slovenské republice. Na jeho kurzy se můžete zaregistrovat zde. Je držitelem hlavní licence PH pro Českou republiku.  Do Čech přijíždí pravidelně, učí kursy PH a obětavě pomáhá v rozvoji absolventům seminářů. Jeho semináře jsou v angličtině s českým překladem. Zde najdete jeho stránky na Facebooku a jeho stránky Transform Your Life.

Martin Eskinasi je aktivním léčitelem PH již více než deset let. Je certifikovaným instruktorem PH pro Českou republiku a Slovensko, učí Základní a Pokročilý kurs Pranic Healing. Na jeho kurzy se můžete zaregistrovat zde nebo přes jeho osobní stránky Pranafysica. Studoval v Praze, naučil se česky a našel si tu českou manželku. Žije se svou rodinou v nizozemském Haagu a pracuje v oblasti bytové politiky.

Eliška Gottfriedová vystudovala obchodní akademii a Pranic Healing se věnuje od roku 2009. Je úspěšná pránická léčitelka a instruktorka, učí Základní kurs Pranic Healing. Pranic Healing si zamilovala pro jeho dostupnost pro všechny, srozumitelnost a pro hloubku, která se pod jeho jednoduchostí skrývá. Tady má své webové stránky Dotek Prany.

Zuzana Dudáčková se seznámila s Pranic Healing v roce 2009 při svém dlouhodobém pobytu ve Spojených státech. Hned po absolvování základního kursu Pranic Healing začala pravidelně léčit svou rodinu a přátele. V rychlém sledu absolvovala další pokročilé kursy Pranic Healing a kurs Arhatické jógy pod vedením zkušených instruktorů a Mistra Stephena Co. Po návratu do Čech se intenzivně věnuje rozšiřování PH v České republice. Zakládá meditační skupiny, organizuje meditační setkání a propagaci Pranic Healing se záměrem představit a zpřístupnit lidem pokročilé techniky práce s energií a pokročilá duchovní učení.

Jarka Veselá se učila Pranic Healing před 9 lety v Bhútánu, kde si plnila svůj sen a pracovala tam rok v mateřské školce a v Centru pránického léčení jako dobrovolník. Nyní kombinuje svoji praxi Pranic Healing s péčí o 2-letého syna na mateřské. Vystudovala ekologii v České republice a komunitní práci přes organizaci Future Generations v USA. Díky tomu studiu se dostala do různých míst po světě jako Indie, Nepál, Peru, USA a Bhútán, kde se učila od místních, jak si mohou pomoci sami z vlastních zdrojů. Tento záměr  ji provází celý život a také v pránickém léčení, které se může naučit vlastně každý.V současnosti se podílí na rozšíření PH v Brně, kde organizuje pravidelná meditační a léčebná setkání.

Josef Helmich je úspěšným pránickým léčitelem a instruktorem základního kursu Pranic Healing. S pečlivostí studuje ezoterické nauky a různé léčebné techniky. Žije v Praze, vede meditace a léčebná setkání. S nadšením přivádí nové zájemce o práci s energií do naší rodiny pránických léčitelů. 

Jan Vaňura vystudoval kulturologii na FFUK, poté pracoval jako sociální pracovník, a posléze převážně jako masér. Posledních 10 let žil převážně Mexiku, kde se zabýval jógou, meditací, přírodní medicínou a alternativními terapiemi. Od roku 2012 praktikuje též Pranic Healing, které studoval u různých učitelů v Mexiku, Kolumbii, USA i ČR. Před dvěma lety spolu s partnerkou založil a vedl léčitelské centrum v Mexico City, kde též pracoval jako masér a terapeut. V současnosti bydlí v Praze a věnuje se zejména thajským i jiným masážím a léčení pránou, a také se podílí na propagaci pranického léčení v ČR.

Renáta Kubisová pracuje v masérském studiu JantaR v Opavě. Kromě masáží se věnuje kraniosakrální biodynamice. K pranic healing se dostala díky své oblíbené práci s esenciálními oleji doTerra. Pranic healing oceňuje pro jeho jednoduchost, účinnost a zejména –  pro jeho důraz na čistotu, bezpečný duchovní růst a meditační praxi. V současnosti se podílí na rozšíření PH na Ostravsku, kde organizuje první pravidelná meditační a léčebná setkání.

Zdeněk Vinduška je instruktorem základního kursu Pranic Healing. Pránickému léčení se věnuje od poloviny roku 2017, velice ho uchvátil tento systém léčení a úplně mu změnil život. V pránickém léčení našel svůj smysl života a také absolvoval všechny dostupné semináře v České republice a je praktikantem Arhatické jógy. Po dvou letech praktikování pránického léčení se rozhodl stát se instruktorem a šířit nejen Meditaci Spojených Srdcí, ale i systém léčení jako takový. Dále je vášnivý sportovec, věnuje se kalistenice a cvičení přes 8 let, hraje na pár hudebních nástrojů a snaží se být dobrým vzorem pro ostatní v mnoha aspektech života.