Zázraky Pomocí Pránického Léčení (1. stupeň Pránického Léčení)

Tato kniha jednoduchým a systematickým způsobem představuje principy a techniky, které se může naučit a zvládnout každý – s ověřenými výsledky! Využitím prány – životní energie se člověk naučí pomoci tělu znovu získat zdraví a urychlit jeho léčebný proces.
Kniha obsahuje svědectví mnoha pacientů a léčitelů, kteří potvrzují regenerační schopnosti pránického léčení. Kniha popisuje techniky a protokoly k léčení.

Cena: 650,- Kč + 100,- Kč balné a poštovné.
Objednat můžete zde.


Pokročilé Pránické Léčení (2. stupeň Pránického Léčení)

Pokročilé pránické léčení představuje zásadní průlom v technikách moderního energetického léčení. Jde o nejrozvinutější systém tohoto léčení, využívající barevné prány k velmi rychlému uzdravení ze širokého spektra nemocí.
Spolu s technikou produkce barevných prán zahrnuje jasné návody a instrukce k ošetření různých onemocnění, například artritidy, rakoviny a další řady nemocí, jakož i kapitolu o božském léčení.

Cena: 610,- Kč + 100,- Kč balné a poštovné.
Objednat můžete zde.


Dosažení Jednoty s Vyšší Duší (Duchovní vývoj)

Seminář a kniha Dosažení jednoty s Vyšší Duší jsou určeny těm, kteří mají zájem o duchovní cestu a o zrychlení evolučního procesu duše. Cílem semináře a praxe je upevnit spojení Vtělené duše (často nazývané osobnost nebo nižší já) s Vyšší Duší (Vyšší Já). Toto je také známé jako realizace duše.

Cena: 790,- Kč + 100,- Kč balné a poštovné.
Objednat můžete zde.


Všechny knihy naleznete v Obchodě zde.
Po domluvě lze knihy předat osobně v Praze.

Knihy jsou také ke koupi v těchto obchodech:
Studio K3, Karlovo nám 3, Praha 2
– Knihkupectví Hledající, Za Pohořelcem 12, Praha 6, Hradčany, možno i on-line

Share this Page