Léčitelé

Seznam pránických léčitelů, kteří nabízejí své služby. Vybrat si svého léčitele můžete ze seznamu níže a následně se domluvit na terapii i ceně.

Jméno s fotkou Popis Kontakt

Annie Kaiser


Pránické léčení provádí od roku 2018 s výbornými výsledky. Absolvovala všechny dostupné kurzy Pranic Healing (Základní a Pokročilé léčení pránou, Pránická psychoterapie, Pránická sebeobrana, Léčení krystaly,
Arhatická jóga). Pránické Léčení doporučuje jako účinnou energetickou podporu při nejrůznějších potížích na fyzických, psychických i duchovních úrovních. Léčením pránou lze řešit jak akutní obtíže, tak harmonizovat všechny úrovně lidského těla preventivně, aby se obtížím zamezilo dříve, než se začnou v podobě nemoci projevovat v lidském těle.

Telefon: +420 724 709 390
Email:annie.soft.touch@gmail.com
Web: SoftTouch.link

Veronika Svobodová


Aktivně se věnuje PH od roku 2019. PH si oblíbila pro jeho jednoduchost,bezpecnost a efektivitu. Absolvovala všechny pokročilé semináře dostupné v ČR. Ošetření pranou se jí osvědčilo i u malých dětí a seniorů pro jeho jemnost a možnost širokého použití u různých zdravotních problémů. Považuje PH za jednu z nejúčinnějších metod energetického léčení. Doporučuje PH i preventivně společně s meditací spojených srdcí, kterou ráda klientům představí. Dále se věnuje masážím a cvičebne-terapeutickym programům pro seniory. Zajímá se o celostní přístup k člověku dlouholetým zkoumáním přírodních a duchovních věd.

Telefon: +420 605 128 202
Email:veronika.vinecka@seznam.cz
Web:

Martina Húsková


Martina absolvovala všechny kurzy Pránického léčení. Z vlastní zkušenosti i zkušeností jejích klientů může potvrdit, že efekty pránického léčení jsou někdy až zázračné a úleva přichází často okamžitě nebo do několika dnů. Samozřejmě záleží na složitosti případu a tématu, které se právě řeší. Jako hlavní přínosy pránického léčení vidí zejména prevenci obtíží, celkovou harmonizaci a očistu. Pránické léčení je úžasný nástroj a podpora léčení fyzických, emočních, mentálních i spirituálních problémů, závislostí a nemocí. Výborně doplňuje a podporuje jakoukoli oficiální léčbu, kterou v žádném případě nenahrazuje. V dnešní hektické a uspěchané době jsou velkým přínosem zejména meditace, které přinášejí zklidnění, soustředění, propojení se s vlastním středem a duchovním srdcem, se kterými vás ráda seznámí.

Telefon: +420 775 869 995
Email:martyhuskova@gmail.com
Web:
FB: Martina Magdalena – Magenta