Ze všech metod, které vyučoval Mistr Choa Kok Sui žádná nevyvolává tak velkou zkušenost osobního léčení a životní transformace jako Meditace spojených srdcí (Twin Hearts Meditation). Tato meditace je opravdovým klenotem mezi meditacemi. Pracuje na fyzické, mentální a duchovní úrovni tím, že otevírá srdeční čakru (emocionální srdce) a korunní čakru (duchovní srdce), což umožňuje sestup velkého množství božské energie do koruny. Touto energií naplníme a „propláchneme“ celý svůj energetický systém, pročistíme čakry a zbavíme se negativních energií a nepříjemných pocitů. Tím posílíme auru a svůj imunitní systém a vytvoříme si ochranný štít. Požehnáme naší krásné planetě, lidstvu a všem bytostem na zemi, našim domovům, rodině a přátelům.  Při pravidelné meditaci spojených srdcí určitě zaznamenáte klidnější hlavu, lepší vnímání, větší vnitřní harmonii a pozitivnější a úspěšnější život!

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA PRAVIDELNÉ MEDITACE

~~~ OSOBNĚ S UKÁZKOU PRÁNICKÉHO LÉČENÍ ~~~
Kdy: Každé úterý od 19:25 (září – červen) je Meditace Spojených Srdcí a klinika Pránického Léčení. Kdokoliv si může nechat udělat pránické léčení a pocítit tak jeho sílu na vlastní kůži.
Kde: Studio K3, Karlovo nám 3, Praha 2
Vstupné: Dobrovolné

Kdy: Každý druhý čtvrtek od 19:00 (září – červen) je Meditace Spojených Srdcí a klinika Pránického Léčení. Kdokoliv si může nechat udělat pránické léčení a pocítit tak jeho sílu na vlastní kůži.
Kde: Studio Ponte La Vita, Pernerova 293/11, Praha 8
Vstupné: Dobrovolné

~~~ ONLINE MEDITACE ~~~
Kde: Na aplikaci ZOOM
Kdy: V pondělí od 19:30 se Zdeňkem. Odkaz pro připojení ZDE.
a středu od 20:00 s Richardem. Odkaz pro připojení ZDE.
Před a po meditaci je potřeba zacvičit si aspoň 1 set tohoto cvičení.

~~~ LETNÍ MEDITACE NA VYŠEHRADĚ ~~~
O letních prázdninách se scházíme v parku vedle katedrály na Vyšehradě u sousoší Lumír a Píseň. Zde je začátek v 19:00.

Pro informace kontaktujte Zdeňka Vindušku (mob.: +420 721 549 060).

Share this Page