Meditace spojených srdcí

Ze všech metod, které vyučoval Mistr Choa Kok Sui žádná nevyvolává tak velkou zkušenost osobního léčení a životní transformace jako Meditace spojených srdcí (Twin Hearts Meditation). Tato meditace je opravdovým klenotem mezi meditacemi. Pracuje na fyzické, mentální a duchovní úrovni tím, že otevírá srdeční čakru (emocionální srdce) a korunní čakru (duchovní srdce), což umožňuje sestup velkého množství božské energie do koruny. Touto energií naplníme a „propláchneme“ celý svůj energetický systém, pročistíme čakry a zbavíme se negativních energií a nepříjemných pocitů. Tím posílíme auru a svůj imunitní systém a vytvoříme si ochranný štít. Požehnáme naší krásné planetě, lidstvu a všem bytostem na zemi, našim domovům, rodině a přátelům.  Při pravidelné meditaci spojených srdcí určitě zaznamenáte klidnější hlavu, lepší vnímání, větší vnitřní harmonii a pozitivnější a úspěšnější život!

SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA PRAVIDELNÉ MEDITACE SPOJENÝCH SRDCÍ
které vede on-line holandský instruktor Pranic Healing Keshen Mathura
každé pondělí a středu ve 20 hodin v anglickém jazyce vždy s českým překladem.
Připojíte se zde: https://pranichealingacademy.eu/
Dotazy: Zuzana Dudáčková mob.727 916 705

Každé úterý v 19:30 až do konce června je meditace spojených srdcí a praktika léčení pránou ve studiu K3, Karlovo nám 3, Praha 2. O prázdninách se scházíme na louce vedle katedrály na Vyšehradě. V září se vracíme do K3 a pokračujeme v pravidelných meditacích a praktikování PH. Vede Zdeněk Vinduška.

Eliška Gottfriedová vede
Meditaci spojených srdcí na Instagramu
každé úterý ve 21 hodin v českém jazyce.
Připojte se na Instagram účet: eliska.gottfriedova

Také vás srdečně zveme na naše pravidelné meditace a zkušební Pranic Healing v Praze, Brně a dalších městech, informace a kontakty jsou v menu Meditační centra. Jsme otevřená skupina a vítáme zájemce o meditování, léčebné techniky a práci s energií.

Meditace spojených srdcí

Ze všech metod, které vyučoval Mistr Choa Kok Sui, žádná nevyvolává tak velkou zkušenost osobního léčení a životní transformace jako Meditace spojených srdcí (Twin Hearts Meditation). Tato meditace je opravdovým klenotem. Pracuje na fyzické, mentální a duchovní úrovni tím, že otevírá srdeční čakru (emocionální srdce) a korunní čakru (duchovní srdce), což umožňuje sestup velkého množství božské energie do koruny.

Meditation-on-Twin-Hearts

Meditací vyprodukovaná prána podporuje i fyzické a duševní zdraví. Touto energií čistíme své čakry, ale také požehnáme zemi, lidstvu, našim zemím, domovům, přibuzným, kamarádům či kolegům. Při pravidelné meditaci o spojených srdcích určitě zaznamenáte klidnější hlavu, lepší vnímání, větší vnitřní harmonii a pozitivnější a úspěšnější život!

V našem kalendáři najdete místa a čas, kde se pravidelně scházíme a společně meditujeme tuto krásnou meditaci.

Po meditaci je možné dostat zkušební pránické ošetření  – Pranic Healing.