Univerzální a Kabalistická meditace na modlitbu Páně

„Modlitba Páně“ je jednou z nejoblíbenějších modliteb na světě. Oprávněně nabízí zpět Bohu to, co je jeho nedílnou součástí. Poznejte tajemství a sílu modlitby Páně hned teď. Meditace na modlitbu Páně jsou techniky pro duchovní rozvoj využívající dvě verze meditace „univerzální a kabalistické“ meditací o významu každé fráze… Můžeme zažít Ducha za Formou.

„Každý řádek modlitby Páně je ve skutečnosti jako fráze hesla, která spouští, zapíná nebo vysoce probouzí každé ze silových center. Je to jako klíč ke každému z nich. Zapne je, a když se to stane, přijde božská energie dolů, když odříkáte modlitbu Páně určitým způsobem, všechny čakry jsou vyčištěny, vysoce aktivovány, nabity energií a nabity, což zvyšuje vaše duchovní spojení a urychluje váš duchovní vývoj.“

~ Mistr Choa Kok Sui

 

Během tohoto fascinujícího kurzu budete osvíceni a posíleni učením a esoterickou praxí, která zahrnuje:

  • Modlitba Páně, systém pro duchovní rozvoj, který využívá energetická centra těla. Cvičením a prožíváním této meditace se čakry nebo energetická centra čistí, nabíjí energií a aktivují.
  • Využití Stromu života k snadné transmutaci sexuální energie na duchovní blaženost.
  • Hlubší využití – čaker neboli energetických vírů, které mají fyzické, psychologické a duchovní funkce, spolu s regulací nižších emocí a energie kundalini.
  • Vhled a pochopení funkcí a použití jedenácti čakar pro rychlé duchovní probuzení.
  • Vnitřní očista vedoucí k duchovní blaženosti nebo ánandě, které napomáhají probuzení duše. Duše je bytostí Božské inteligence, Božské Lásky, Božské síly.

Abychom zažili tyto vlastnosti, musíme porozumět modlitbě Páně, z „uvnitř“ je modlitba Páně obětování celé naší bytosti božství.

Každý účastník obdrží po absolvování semináře certifikát vydaný manilským Institutem for Inner Studies, správcem Mistrova dědictví a celosvětovým garantem kvality seminářů školy Mistra Choa Kok Sui.

Požadavek: Žádný. Seminář je otevřený pro každého, kdo je starší 16ti let.

Share this Page