Publikováno

O Pranic Healing

Co je Pranic healing a jak Vám může pomoci v běžném životě?

Každý z nás zažívá šťastná i méně šťastná období. Život nám přináší nové okolnosti, nové výzvy. Někdy jsou pro nás zvládnutelné a jindy jsou to velmi těžké situace, kdy nám dochází energie a vše se nám zdá bezvýchodné, zatěžující, nespravedlivé a hlavně nad naše síly. V takových chvílích můžeme sáhnout po lécích na uklidnění nebo po alkoholu, abychom zapomněli, ale jakmile se vyspíme, vystřízlivíme nebo přestaneme užívat antidepresiva, naše pocity nás opět dostanou, to proto, že neodstraňujeme příčinu. To proto, že se sami neumíme uklidnit.

Pranic healing je neinvazivní, jednoduchá metoda, jak uzdravit své tělo i mysl. Ne, nejedná se o zázrak ani šamanský rituál, ale o obyčejnou harmonizaci naší energie, o její příliv zvenčí, o nastavení mechanismů, jak mít nepřetržitý přístup k dostatku energie, jak uklidnit svou mysl a pomoci svému tělu, pracovat tak jak má.

MCKSBlessBlue640x600Pranic Healing ve své současné podobě je dílem Mistra Choa Kok Sui, který věnoval desítky let systematickému  studiu starověkých i současných metod práce se životní energií , jako jsou například  Qigong, šamanismus, techniky pokročilé jógy, Reiki, Mesmerismus, teosofie a další.

Pranic healing Vám může pomoci v každodenních situacích.  Pomůže vám ulevit nebo odstranit bolest, nemoc, stres a deprese, únavu, anebo podpoří a upevní vaše zdraví.

Pranic healing není žádný zázračný způsob, který využívá  nadpřirozených schopností člověka, naopak, je to propracovaná, testovaná a praktická metoda na základě přírodních zákonů, kterou se může naučit každý. Jsme společenství lidí, které zajímá osobnostní rozvoj, relaxace, meditace a zdravý způsob života. Jsme otevřená společnost a bude nás těšit, když se stanete pravidelným členem našich sezení.

Pranic Healing je cesta, která vás povede ke spokojenějšímu a plnohodnotnějšímu životu. Keshen Mathura, senior instruktor Pranic Healing, vypráví a předvádí základy v rozhovoru s internetovou televizí Cesty k sobě.

Chcete osobně zažít Pranic Healing? Přijďte na naše večírky v Barevném světě, Studio K3, Karlovo nám 3, Praha 2.

Přijďte na zkušební ošetření pránou, připojte se k naší skupině pránických léčitelů a začněte měnit svůj život!

  • Meditace spojených srdcí a možnost ošetření  pránou,
  • Každé druhé úterý v 19.30 hod, za dobrovolný příspěvek.
  • Data najdete v kalendáři po pravé straně.
  • Kontakt: Zuzana 727 916 705 a Eliška 605 961 046.

Chcete se naučit Pranic Healing? Přihlaste se na základní kurz!

Škola Mistra Choa Kok Sui nabízí různé, většinou dvoudenní semináře. Seminář „Základy Pranic Healing“ Vás seznámí se základními postupy a principy práce sživotní energií podle Mistra Choa Kok Sui.  Data základních seminářů najdete v kalendáři po pravé straně.

Semináře „Pokročilého Pranic Healing“ se zabývají například prací se silnými barevnými energiemi a krystaly, a „Pránická Psychoterapie“ pak ošetřováním duševních problémů, jako jsou například stres, deprese, fobie a závislost. Dalšími tématickými okruhy pak jsou např. energetická „Pránická sebeobrana“, „Jóga pro chytrý mozek“ a duševní rozvoj skrze „Dosažení jednoty s vyšší duší“ a „Arhatickou jógu“.