Keshen

Keshen Mathura zastupuje (spolu se svým dlouholetým spolupracovníkem Vivkem Joshim) práci Mistra Choa Kok Sui v Nizozemí a v Belgii. Vystudoval tradiční západní medicínu, nicméně v té něco postrádal. Co přesně to bylo, objevil až po svém prvním, tehdy ještě skeptickém, setkání s léčitelskými metodami. Výuka Mistra Choa Kok Sui mu následně umožnila spojit dohromady západní a východní myšlení. V současné době se již více než 17 let věnuje Pranic Healing.  Keshen učí různým pokročilým kurzům a je držitelem hlavní licence PH pro Českou republiku.  Zde najdete jeho stránky na Facebooku a tady jeho stránky Transform Your Life.

Eliška Gottfriedová vystudovala obchodní akademii a Pranic Healing se věnuje od roku 2008. Je vyškolenou pránickou léčitelkou . Pranic Healing si zamilovala pro jeho dostupnost pro všechny, srozumitelnost a pro hloubku, která se pod jeho jednoduchostí skrývá. Tady má své webové stránky Dotek Prany.

Zuzana Dudáčková se v PH intensivně vyškolila u amerického mistra Stephena Co. Po svém návratu do Česke republiky vyhledala a spojila jednotlivé malé skupiny praktiků PH a začala organizovat meditace a setkání s možností ošetřené PH. Současně mimo jiné i trenuje pokročilé absolventy PH, kteří chtějí ve svém bydlišti zahájit podobní večerní akce.

Jarka Veselá se učila Pranic Healing před 5 lety v Bhútánu, kde si plnila svůj sen a pracovala tam rok v mateřské školce a v Centru pránického léčení jako dobrovolník. Nyní kombinuje svoji praxi Pranic Healing s péčí o 2-letého syna na mateřské. Vystudovala ekologii v České republice a komunitní práci přes organizaci Future Generations v USA. Díky tomu studiu se dostala do různých míst po světě jako Indie, Nepál, Peru, USA a Bhútán, kde se učila od místních, jak si mohou pomoci sami z vlastních zdrojů. Tento záměr  ji provází celý život a také v pránickém léčení, které se může naučit vlastně každý.V současnosti se podílí na rozšíření PH v Brně, kde organizuje pravidelná meditační a léčebná setkání.

Jan Vaňura vystudoval kulturologii na FFUK, poté pracoval jako sociální pracovník, a posléze převážně jako masér. Posledních 10 let žil převážně Mexiku, kde se zabýval jógou, meditací, přírodní medicínou a alternativními terapiemi. Od roku 2012 praktikuje též Pranic Healing, které studoval u různých učitelů v Mexiku, Kolumbii, USA i ČR. Před dvěma lety spolu s partnerkou založil a vedl léčitelské centrum v Mexico City, kde též pracoval jako masér a terapeut. V současnosti bydlí v Praze a věnuje se zejména thajským i jiným masážím a léčení pránou, a také se podílí na propagaci pranického léčení v ČR.

Renáta Kubisová pracuje v masérském studiu JantaR v Opavě. Kromě masáží se věnuje kraniosakrální biodynamice. K pranic healing se dostala díky své oblíbené práci s esenciálními oleji doTerra. Pranic healing oceňuje pro jeho jednoduchost, účinnost a zejména –  pro jeho důraz na čistotu, bezpečný duchovní růst a meditační praxi. V současnosti se podílí na rozšíření PH na Ostravsku, kde organizuje první pravidelná meditační a léčebná setkání.

Martin Eskinasi je vyškoleným instruktorem 1. a 2. stupně metody Mistra Choa Kok Sui pro Českou republiku a Slovensko. Kombinuje svou desetiletou praxi Pranic Healing již přes deset let s prací v oblasti bytové politiky.  Martijn bydlí se svou českou manželkou nedaleko Amsterdamu a hovoří plynně česky.  Tady má své webové stránky.

Share this Page