Základní pránické léčení

Popis: Na kurzu Základní pránické léčení si osvojíte všechny základní techniky pro práci s energií a jak správně léčit pomocí protokolů. Také se naučíte nádhernou meditaci spojených srdcí.  Lze si koupit na místě knihu „Zázraky pomocí pránického léčení“ za 650,- Kč.
Více informací naleznete ZDE.
Požadavek: Žádný, dostupné všem od 16ti let

Pokročilé pránické léčení

Popis: Pokročilé pránické léčení je specializovaný seminář pro ty, kteří chtějí prohloubit své léčitelské znalosti a možnosti. Na semináři se naučíte pracovat s barevnými typy životní energie za účelem účinnějšího, rychlejšího a hlubšího ošetření. Barevná prána má mnohem specifičtější účinky na auru a  čakry.  Na místě bude ke koupi kniha „Pokročilé pránické léčení“ za 610,- Kč.
Více informací naleznete ZDE.
Požadavek: Základní pránické léčení

Pránická psychoterapie

Popis: Pránická psychoterapie pomáhá při prevenci, zmírnění a léčbě psychických onemocnění. Můžeme ji použít jako prostředek k nápravě úzkostí a stresu, nebo problémů s depresí, závislostí na alkoholu, drogách, kouření,  sladkostech, přejídání a na dalších psychických problémech a onemocněních. Příčiny mnoha fyzických problémů jsou často psychického či psychosomatického původu, a odstranění emočních a mentálních bloků tak může značně zlepšit celkové zdraví.  Na místě bude ke koupi kniha „Pránická psychoterapie“ za 500,- Kč. Více informací naleznete ZDE.
Požadavek:
 Pokročilé pránické léčení

Pránické léčení krystalem

Popis: V kurzu Pránické léčení krystalem se naučíte, jak využít sílu drahocenných darů Matky Země – různých krystalů a drahokamů, které můžete využít k posílení své léčící schopnosti, duchovnosti a prosperity. Více informací naleznete ZDE.
Požadavek: Pokročilé pránické léčení

Pránický facelift a tvarování těla

Popis: Na kurzu Pránický facelift a tvarování těla se naučíte velmi pokročilé  techniky práce s energií.  Dozvíte se, že fyzické tělo  kopíruje a napodobuje energetické tělo. Díky síle krystalů a znalostem učení od Mistra Choa Kok Sui budete schopni odstraňovat vrásky, druhou bradu, kruhy pod očima, tuk, ale také posílit páteř, opravit kůži či zvětšovat a zmenšovat partie na těle.
Více informací naleznete ZDE.
Požadavek: Pránické léčení krystalem

Pránická psychická sebeobrana

Popis: Na kurzu Pránické psychické sebeobrany se dozvíte, jak vědeckým způsobem využívat pránických energií k sebeobraně i energetické ochraně své rodiny a majetku. Naučíte se energeticky čistit prostředí, ve kterém žijete a pracujete a své okolí. Pránická sebeobrana vás naučí chránit sebe sama a své blízké před psychickými útoky, negativními úmysly, zlovolnými subjekty a energetickým znečištěním vůbec. Více informací naleznete ZDE.
Požadavek: Pránická psychoterapie

Jóga pro mozek

Popis: Na kurzu Jóga pro mozek se naučíte techniku, kterou budete schopni posilovat mozek a pomáhat mu k rychlejšímu vývoji a  zlepšovat tak svoji inteligenci, bystrost, energetickou citlivost a duchovní spojení. Více informací naleznete ZDE.
Požadavek: Žádný, dostupné všem od 16ti let.

Univerzální a Kabalistická meditace na modlitbu Páně

Popis: Na kurzu Univerzální a Kabalistická meditace na modlitbu Páně (Otčenáš)  pochopíte, proč byla tato modlitba dána lidstvu. Dopodrobna se dozvíte, co je vlastně ukryto v této modlitbě. Když je správně meditována a praktikována,  posiluje a zvětšuje energetický systém meditujícího a urychluje jeho duchovní vývoj. Více informací naleznete ZDE.
Požadavek: žádný

Share this Page