Plánované kurzy

V TOMTO ROCE PLÁNUJEME SEMINÁŘE :
Jakmile vláda uvolní opatření, uspořádáme Základní kursy Pranic Healing v Praze, Brně a podle počtu zájemců i v jiných městech. Prosím napište mi do sms 727 916 705, domluvíme se.

20. – 21. března pořádáme seminář Lord’s Prayer (Modlitba Páně – Otčenáš) ve studiu K3, Karlovo nám 3, Praha 2. Seminář bude on-line, povede ho instruktor Keshen Mathura z Holandska. Český překlad zajistíme. Na tomto semináři se dozvíte, proč byla tato modlitba dána lidstvu, jak ovlivňuje energetický systém člověka a jakým způsobem urychluje duchovní vývoj. Tento seminář je otevřen všem, není nutný Základní seminář PH. cena 4200,-Kč

Na jaře a počátkem léta Pokročilé léčení pránou a Pránická psychoterapie. Termíny a místo konání včas zveřejníme. Při registraci obou kurzů Pokročilé léčení pránou + Pránická psychoterapie najednou je snížená cena za „balíček“.

V červenci 2021 Léčení krystalem a Pránický facelift a tvarování těla. Oba tyto kursy se budou konat o prodlouženém víkendu v centru Sluňákov u Olomouce. Pro oba je nutný kurz Pokročilé léčení pránou a Pránická psychoterapie, pro Pránický facelift ještě Léčení krystalem.

Dotazy:
Zuzana Dudáčková, mobil 727 916 705
Organizátor Pranic Healing v České republice