Jóga pro Mozek

Kurz Jóga pro mozek (MCKS Super Brain Yoga®) je starodávné jógové cvičení, které aktivuje, energetizuje a posiluje mozkové buňky. Jedná se o jednoduchou avšak účinnou techniku, která posiluje mozek a zvyšuje schopnost mozku udržet a zpracovávat informace.

Velcí Rishiové ze staré Indie původně vypracovali tuto techniku ke zvýšení inteligence lidí pomocí principu ušních akupunkturních bodů. Správný postup cvičení se však v průběhu staletí zkreslil nebo ztratil. Nyní je znovu po rozsáhlém výzkumu a validaci Mistrem Choa Kok Sui představen veřejnosti v tomto workshopu.

Mozek je „živá baterie“, která uchovává a maximalizuje své učební schopnosti a inteligenci, ale vyžaduje konstantní dobíjení. Proto si lze pomocí pravidelné praxe Jógy pro mozek do velké míry vylepšovat paměť a schopnost se učit, vyjadřovat a smyslově rozvíjet.

Po tomto semináři dokážete:

  • Zvyšit si inteligenci včetně emoční a sociální.
  • Zlepšit si paměť a koncentraci.
  • Použít techniky pro větší kreativitu a duševní jasnost.
  • Zklidnit své emoce a získat psychickou stabilitu.
  • Zlepšit si sociální a komunikační schopnosti.
  • Regulovat své libido a sexuální energii.

Každý účastník obdrží po absolvování semináře certifikát vydaný manilským Institutem for Inner Studies, správcem Mistrova dědictví a celosvětovým garantem kvality seminářů školy Mistra Choa Kok Sui.

Požadavek: Žádný. Seminář je otevřený pro každého, kdo je starší 16ti let.

Na místě je k dostání kniha „Jóga pro mozek“, která obsahuje další důležité a zajímavé informace a techniku potřebnou pro praxi. Cena 200,- Kč.

Share this Page