Kriyashakti

Kriyashakti je sanskrtské slovo, které znamená „použití síly myšlenky k manifestaci věcí ve fyzické rovině“. Hmotná hojnost nám dává svobodu usilovat o naše duchovní cíle. Kriyashakti učí studenta správným způsobům, jak využít sílu myšlenek, jemných energií a aurického pole k vytvoření života v prosperitě a úspěchu jak materiálně, tak duchovně.

„Stav vašich čaker ovlivňuje vaši prosperitu. Když změníte vnitřní svět, změníte i ten fyzický.“
~ Citát Mistra Choa Kok Sui

“Kriyashakti manifestuje váš cíl prostřednictvím síly myšlenky, ale výsledek závisí i na dalších faktorech.“
~ Citát Mistra Choa Kok Sui

Naučte se využívat sílu vlastní mysli k manifestaci a plnění svých snů, dosahování cílů, plánovaných zisků nebo požadovaných výsledků, a to jak materiálně, tak duchovně. Naučte se správně využít svých myšlenek a jejich jemné energie k rozvoji produktivních návyků, které vám pomohou dosáhnout šťastného a úspěšného života ve zdraví a prosperitě.

Tento workshop je doporučován nejen podnikatelům, investorům a manažerům, ale také lidem, kteří se vydali na cestu duchovního rozvoje a často nevidí, že spiritualita a materialismus jsou v podstatě dvě strany jedné mince. V tomto světě potřebujeme obojí a spousta předsudků a mylných přesvědčení nás zbytečně brzdí. GMCKS vždy říkal: „Peníze v rukou dobrého člověka mění svět“.
Je dobré mít to na paměti a naučit se využívat energii k manifestaci svých snů, cílů a projektů. Finanční hojnost vám pomůže zvýšit pocit vnitřního klidu a dá vám svobodu a možnost věnovat se více duchovnímu rozvoji a charitativním projektům.

Kurz Kriyashakti je:

  • Nejlepší investice pro zlepšení všech oblastí vašeho života v jednom.
  • Věda o vytváření hojnosti.
  • Pochopení univerzálních zákonů, které jsou základem pro zhmotnění vašich snů a cílů.
  • Specifické techniky k dosažení hojnosti a prosperity, nalezení toto správného partnera, zlepšení stávajících vztahů nebo efektivního dosahování krátkodobých i dlouhodobých cílů.
  • Způsob, jak identifikovat a odstranit překážky a vyčistit auru i čakry od negativních myšlenek a postojů k penězům.
  • Meditace hojnosti a mudry prosperity.
  • Možnost vyzkoušet si vše prakticky a na vlastní kůži.
  • A mnoho dalšího…

Předpoklad zúčastněných seminářů:

  • Dosažení Jednoty s Vyšší Duší / Arhatická Jóga: Přípravná úroveň
Share this Page