Pránické Feng Shui

Během semináře „Pránické Feng Shui“ (MCKS Pranic Feng Shui®) se naučíte mnoho zajímavých a užitečných informací o energiích, které můžete použít pro harmonický domov.

„Když máte správné Feng Shui, je to jako stoupat na eskalátoru, který jede nahoru. Vaše úsilí je umocněno! Pranic Feng Shui vám umožňuje zlepšit si život.“
~ Citát Mistra Choa Kok Sui

Mistr Choa Kok Sui odhaluje tajemství Feng Shui, která nebyla nikdy předtím prozrazena široké veřejnosti. Kromě přímých znalostí, které poskytl jeho učitel Mahaguruji Mei Ling, Mistr Choa přizval na pomoc nespočet jasnovidců, aby pozorovali energie různých směrů a formací a jak ovlivňují lidské zdraví, bohatství a spiritualitu.

ENERGIE PRO VÁS A VÁŠ PROSTOR

Jak již pravděpodobně víte, vaše energie ovlivňuje váš prostor a prostor, ve kterém žijete, ovlivňuje vaši energii. Proto stejně důležité, jako umět využít svou životní sílu a své duchovní spojení, je umět vytvořit správnou energii tam, kde trávíme většinu svého času. Energie má vliv na všechny oblasti našeho života! Nemůžete se zbavit určitých zdravotních obtíží, cítíte se vyčerpaní, špatně spíte, nemáte ve svém životě dostatek hojnosti, lásky nebo vášně?

JAK DOSÁHNOUT HARMONIE V OBLASTI ZDRAVÍ, OSOBNÍCH VZTAHŮ I PROSPERITY, „POUHOU“ ÚPRAVOU SVÉHO INTERIÉRU VČETNĚ POCHOPENÍ HLUBŠÍCH ENERGETICKÝCH SOUVISLOSTÍ, SE DOZVÍTE V KURZU: MCKS PRANICKÉ FENG SHUI

Naučte se nasměrovat správné energie do svého domova i kanceláře, využijte je ve svuj prospěch a vytvořte harmonický a posvátný prostor pro spokojený život, ať jste kdekoli!

Požadavek: Pokročilé pránické léčení (2. úroveň)

Share this Page