Arhatická jóga 1. stupeň

Spolek Pranic Healing ČR/ 16 února, 2020/ Semináře

Arhatic Yoga Level 1 je skutečný začátek Arhatické Jógy. Naučíte se, jak se bezpečně a efektivně aktivují čakry. To jim umožní udržet a zpracovat více energie Duše a Kundalini energie po delší dobu. Toto je důležité, protože tyto energie pomáhají projevit skutečný potenciál čaker. Čakry mají fyzické, psychologické a duchovní funkce. Zatím se tyto funkce projevují na normální lidské úrovni. Zvyšující se úroveň energie Duše a Kundalini v čakrách jim umožňují aktivovat pokročilejší schopnosti, které ještě nejsou probuzené. Je důležité si uvědomit, že tento účinek bude mít pouze pravidelná praxe Arhatické jógy Level 1 po delší dobu (roky).

Co můžete očekávat?
Pro zajištění vyváženého vývoje vyžaduje praxe úrovně Arhatic Yoga Level 1 pravidelnou praxi přípravné úrovně Arhatic Yogy. Vnitřní reflexe a pevné rozhodnutí (budování charakteru) jsou nezbytné, protože se nejen rozvíjejí vaše kladné vlastnosti, ale zároveň se odstraňují ty negativní. Hluboce usazené negativní vzorce a vlastnosti (některé z nich spící) se probudí k životu a budete potřebovat důsledné budování charakteru, abyste se ujistili, že váš vývoj zůstává pozitivní a zdravý.

Skutečná praxe Arhatic Yoga Level 1 bude vyžadovat přibližně 120 minut včetně cvičení. Doporučuje se cvičit úroveň 1 jednou týdně nebo dvakrát měsíčně.

Upozornění
Cvičení arhatické jógy úrovně 1 je vážným krokem. Zavazujete se k zrychlenému duchovnímu rozvoji, což znamená, že musíte být připraveni čelit svým vnitřním démonům, praktikovat sebe-odpuštění a odstraňovat více negativní karmy ve zvýšené míře. Pokud nejste fyzicky, emocionálně, psychicky, profesionálně anebo finančně stabilní, je lepší počkat na podání žádosti o úroveň Arhatic Jóga 1. Nespěchejte. V budoucnu ještě bude dostatek příležitostí.

Proces aplikace
Abyste mohli podat žádost o úroveň Arhatic Yoga Level 1, musíte praktikovat úroveň Arhatic Yoga Preparatory více než 2 roky. Vaše přihláška bude posouzena skenovací komisí Institutu For Inner Studies. Po schválení budete mít možnost absolvovat kurz.

Seminář povede Mistr Hector Ramos
Mistr Hector Ramos, původem z Filipín, studoval 20 let u Mistra Choa Kok Sui a stal se jedním z devíti nejvýznamnějších instruktorů Pranic Healing na světě. Podílí se na šíření Pranic Healing a vyšších učení Mistra Choa Kok Sui na Filipínách, v Indii, Evropě, Austrálii, částech Asie a Spojených státech.

Po celá léta byl Acharya (duchovní mentor) pověřený učením pránického léčení a arhatické jógy v Indickém ashrámu, založeném Mistrem Choa Kok Sui, kde vedl semináře, vzdělávací programy pro učitele, meditace, studijní skupiny a cvičení hatha jógy. Mistr Hector je nyní pověřen rozšiřováním a učením pránického léčení a arhatické jógy v Evropě a pravidelně cestuje i do jiných částí světa. Jeho semináře jsou prodchnuty lehkostí a jeho osobitým humorem, se kterým předává vysoká duchovní učení kvalitně, srozumitelně a na vysoké úrovni.

Požadavek: Arhatická jóga přípravná úroveň
Cena: 6900,- Kč (cena se může změnit)

Share this Post