Om Mani Padme Hum

Spolek Pranic Healing ČR/ 13 srpna, 2019/ Semináře

„Esoterická učení a techniky zde odhalené zná pouze několik vysoce postavených lámů a velkých jogínů. Tyto techniky a učení jsou neocenitelné.“

Mistr Choa Kok Sui


Je to jedinečná zkušenost, seznámení se s hlubokým vnitřním významem jedné z nejznámějších manter na světě.


Om Mani Padne Hum je mocná mantra a modlitba prostoupená nekonečnou láskou, milostí a soucitem.
Je to matra soucitu a milosti. Pokud toho v životě řešíte mnoho, potřebujete mír a lásku, pokud máte rozjitřené emoce a potřebujete emocionální uzdravení, pokud chcete pomáhat dalším lidským bytostem tím, že se stanete nástrojem míru, seminář Om Mani Padme Hum je určen právě pro vás.

Na semináři Om Mani Padne Hum se seznámíte s hlubším významem této mocné mantry a s jejími četnými přínosy a využití v životě. Během meditace s touto mantrou můžete zažít „jógu“ neboli jednotu s vyšší duší.

V dnešní době globálního zmatku a nespokojenosti je Om Mani Padne Hum osvěžujícím darem. Hluboký klid, který se skrývá v této dávné, prastaré mantře, pozvedá vědomí do neomezených výšin.

Informace na tomto workshopu pochází z učení nesmrtelného tibetského mistra. Představuje dvě jednoduché a přitom velmi účinné meditace, které výrazně urychlují duchovní evoluci, jež je součástí transformace a vnitřního vývoje.

Om Mani Padne Hum rezonuje s krásou a s tichým osvíceným vědomím, když se nám postupně rozvíjejí lístky zlatého lotosového květu a my objevujeme zářivý klenot v jeho hlubinách.

Po semináři Om Mani Padne Hum budete:
– rozumět hlubšímu vnitřnímu významu této mantry
– umět zpívat mantru pro emocionální léčení
– používat mantru pro posílení lásky a míru ve svém kraji
– požádat o požehnání Buddhy Kuan Jin pro splnění svých přání
– dělat meditaci o milující laskavosti a být nástrojem světového míru

Součástí kurzu je mimo jiné:
– čištění čaker pomocí mantry
– invokace Buddhy Kuan Jin
– jak tato mantra plní přání
– učení o budování charakteru
– meditace o milující laskavosti
– meditace na modrou perlu a zlatý lotos
– využití této mantry jako nástroje pro světový mír
– a ještě mnohem víc!

Seminář povede Master Hector Ramos.
Rodák z Filipín, studoval se zakladatelem moderního pránického léčení Mistrem Choa Kok Sui po dobu 20 let. Jako jeden z nejvyšších instruktorů pránického léčení Mistr Hector šířil Pranic Healing a vyšší učení Mistra Choa Kok Sui po Filipínách, v Indii, Evropě, částech Asie a Spojených států. Na svých seminářích je Mistr Hector známý svou vřelostí, lehkostí, humorem, mystikou a dodržováním vysoké a čisté úrovně výuky.
Mnoho let byl jako Ačárya (duchovní mentor) pověřen vedením mise pránického léčení MCKS v Indii a v MCKS ašrámu arhatické jógy, kde vedl třídy, retreaty, vzdělávací programy pro učitele, meditace, studijní skupiny a hatha jóga lekce. Mistr Hector má nyní na starosti Pranic Healing misi v Evropě a pravidelně cestuje do jiných částí světa.

Požadavek: Základní Pránického Léčení
Cena: 5500,- Kč / 225€
Cena zahrnuje: obědy, nápoje, drobné občerstvení a certifikát

Share this Post