Základní kurz Pranic Healing (1. stupeň)

Spolek Pranic Healing ČR/ 2 června, 2017/ Semináře

Během dvoudenního semináře s názvem „Základní Pranic Healing“ (MCKS Basic Pranic Healing®) podle pravé výuky Mistra Choa Kok Sui se naučíte všechny potřebné techniky, abyste mohli samostatně s pomocí manuálu provádět . Pranic Healing.

Na semináři probereme tyto základní přírodní zákony, které veškerou  práci s energií umožňují: zákon samoléčení a zákon životní energie. Dále se budeme zabývat hlavními technikami Pranic Healing, tj. čištěním opotřebovaných a nemocných energií, projekcí čisté životní energie pro vitalizaci klienta a vyciťování aury, čaker i oblastí energetické nerovnováhy. Také prostudujeme lidskou energetickou soustavu, zejména auru a 11 hlavních čaker.

Během semináře budete mít také mnoho příležitostí si tyto nové techniky důkladně procvičovat a osvojovat. Zvlášť praktické jsou postupy, čili protokoly, proti běžným problémům. Na semináři se také věnujeme osobnímu rozvoji pomocí Meditace Twin Hearts (Dvě srdce), zákonu o navrácení dobra, čili karmickému zákonu, sebeléčení a harmonizaci charakteru.

Každý účastník obdrží po absolvování semináře certifikát vydaný manilským Institute for Inner Studies, správcem Mistrova dědictví a celosvětovým garantem kvality seminářů pravé školy Mistra Choa Kok Sui.

Požadavek: Žádný. Seminář je otevřený pro každého, kdo je starší 16ti let

Cena: 3250,- Kč.

Nejbližší základní kurzy naleznete v Obchodě

Share this Post