Pranic Healing – věda a umění současného energetického léčení

Pranic Healing je propracovaná, dlouhodobě testovaná a bezdotyková technika, která pracuje s energetickým systémem člověka na základě přírodních zákonů. V dnešní době jsou pojmy aura, čakry, energetické tělo nebo životní energie výrazy, které zná každý.

Málokdo ale ví, že energetické tělo neboli vnitřní aura prostupuje a obklopuje fyzické tělo a ovlivňuje jeho zdravotní stav, vitalitu, psychickou pohodu. Vše se nejprve odehrává v energetickém těle a pak se projevuje v těle fyzickém v podobě nemoci, bolesti, psychické nerovnováhy.

Zakladatel Pranic Healing Master Choa Kok Sui, původem z Filipín, celý život studoval a testoval staré techniky práce s energií, které byly po staletí držené v tajnosti pouze mezi mnichy. Později je zveřejnil lidstvu v podobě zjednodušených, ale účinných postupů, které nazval Pranic Healing, neboli léčení pránou. Tyto jednoduché techniky očišťují a energetizují auru, čakry, energetické tělo a zlepšují stav fyzického těla, často dochází i k celkovému zlepšení zdravotního stavu a dojde k uzdravení. Pranic Healing je také velmi účinné pro odstranění stresu, deprese, závislostí.

Tato technika je jednoduchá, snadno se ji můžete naučit na dvoudenním semináři Základní kurs Pranic Healing. Po absolvování kurzu budete umět léčit sebe, své blízké, přátele a další osoby, a také zvířata i rostliny. A hned můžete začít ! Na našich pravidelných meditačních setkáních provádíme i Pranic Healing a rádi pomáháme nováčkům v jejich počáteční praxi.

Pranic Healing nenahrazuje tradiční západní medicínu, ale účinně a efektivně ji doplňuje. Práničtí léčitelé nezasahují do léčby předepsané lékařem ani nestanovují diagnózy, naopak berou lékařskou diagnózu jako základ pro energetické léčení.

Share this Page