Eliška Gottfriedová 
vystudovala obchodní akademii a Pranic Healing se věnuje od roku 2009. Od roku 2017 působí jako pránická terapeutka a lektorka Pranic Healing, které si zamilovala pro jeho dostupnost pro všechny, srozumitelnost a pro hloubku, která se pod jeho jednoduchostí skrývá. Najdete ji na www.zijusrdcem.cz a na Instagramu @zijusrdcem (
https://www.instagram.com/zijusrdcem/.
Jarka Veselá 
se naučila Pranic Healing v roce 2013 v Bhútánu, kde si splnila svůj sen a pracovala tam v mateřské školce a v centru Pranic Healing jako dobrovolník. Nyní je na mateřské dovolené, pečuje o dva malé syny a aktivně pokračuje ve své praxi v pránickém léčení. Vystudovala ekologii v České republice a komunitní práci v organizaci Future Generations v USA. Díky tomuto studiu se dostala do různých míst po světě jako je Indie, Nepál, Peru, USA a Bhútán. Všude se učila, jak si lidé mohou pomoci sami navzájem a jak využívat vlastní zdroje. Tento záměr  ji provází celý život a také v pránickém léčení, které se může naučit každý a pomoci s uzdravením sobě i druhým. V současnosti se podílí na rozšíření Pranic Healing v Brně, kde organizuje pravidelná meditační a léčebná setkání.


Jan Vaňura 
vystudoval kulturologii na FFUK, poté pracoval jako sociální pracovník, a posléze převážně jako masér. Posledních 10 let žil převážně Mexiku, kde se zabýval jógou, meditací, přírodní medicínou a alternativními terapiemi. Od roku 2012 praktikuje též Pranic Healing, které studoval u různých učitelů v Mexiku, Kolumbii, USA i ČR. Spolu s partnerkou založil a vedl léčitelské centrum v Mexico City, kde též pracoval jako masér a terapeut. V současnosti bydlí v Praze a věnuje se zejména thajským i jiným masážím a léčení pránou, a také se podílí na propagaci pránického léčení.


Renáta Kubisová 
pracuje v masérském studiu JantaR v Opavě. Kromě masáží se věnuje kraniosakrální biodynamice. K pranic healing se dostala díky své oblíbené práci s esenciálními oleji doTerra. Pranic healing oceňuje pro jeho jednoduchost, účinnost a zejména –  pro jeho důraz na čistotu, bezpečný duchovní růst a meditační praxi. V současnosti se podílí na rozšíření PH na Ostravsku, kde organizuje první pravidelná meditační a léčebná setkání.

Share this Page